0

Your Cart

REKLAMA

Ieškai originalių sprendimų verslo reklamai, o gal nori pranešti apie artėjantį renginį ar pasipiršti mylimajai? Lėktuvo tempiama žinutė – efektyvus būdas likti pastebėtam ir išskirtinė galimybė nustebinti, sudominti, pakviesti.

Kam reklama skirta?

Bendradarbiaujame su įvairiomis reklamos agentūromis, įmonėmis ir fiziniais asmenimis, kartu ieškodami Jūsų lūkesčius atitinkančių sprendimų. Reklama lėktuvu skraidinama Jūsų pageidaujamoje vietoje, sutartu laiku. Dirbame visoje Žemaitijoje.

Kaip reklamą pagaminti?

Skraidinti tinkamą tentą mes pagaminsime patys, pagal Jūsų pageidavimus. Rekomenduojame naudoti konkretų tekstą ar simbolius.

Reklama renginio metu:

Norite nustebinti svečius renginyje, šventėje ar varžybose? Praneškite jiems konkrečią žinutę ar pasveikinkite virš galvos skrendančiu lėktuvu, tiksliai nurodytoje vietoje, Jums reikiamu laiku. Po tokio siurprizo, svečiai liks sužavėti, o šventę prisimins dar ilgai….

Asmeniai sveikinimai:

Ieškote būdo, kaip originaliai pasveikinti draugą ar Jums artimą žmogų? O gal vis svarstote, kaip pasipiršti mylimajai, kad ji tai atsimintų visą gyvenimą? Virš Jūsų šventės vietos skrendantis lėktuvas su sveikinimu ar žinute – tai, ko neįmanoma pamiršti…